قلاویز اموگه - CBTZ sanatara Emuge - قلاویز های REKORD DZBF اموگهشرکت اموگه EMUGE نوع جدیدی از قلاویز را باقابلیت شکستن پلیسه ها تولید کرده که برای برنامه های ماشینکاری در انرژی و صنایع مرتبط طراحی شده است.

قلاویز اموگه REKORD DZBF دارای فن آوری هایی هستند که توسط  CBTz EMUGE

(Chip-Breaking Technology)ساخته شده است که باعث می شود شکل گیری تراشه های طول بلند که در هنگام استفاده از فولادهای کربنی، فولادهای آلیاژی و فولادهای ضد زنگ معمول رخ می دهد را از بین ببرد.

قلاویز ها با طراحی هندسی برش جدید و شکل فلوت مارپیچ طراحی شده است که برای هدایت جریان تراشه و طول تراشه ترکیب می شود. این تکنولوژی نوآورانه گروه CBTz شرکت EMUGE  تراشه های کوتاه، شکسته و کنترل شده را تولید می کند که باعث محافظت از لبه های برنده و محبوس شدن پلیسه ها و عدم شکستن قلاویز می شود. این تکنولوژی باعث افزایش قابلیت قلاویز در دنده زنی  می شود، زمان لازم برای تمیز کردن تراشه ها را کاهش می دهد، عمر ابزار را بهبود می بخشد، سطح پایدارتری را تولید می کند و همچنین ایمنی اپراتور را افزایش می دهد.

آقای MARK HATCH، مدیر فروش محصولات شرکت EMUGE، گفت: “قابلیت شکستن تراشه های جدید ما، تسلیم تعهد بی نظیر Emuge برای توسعه آخرین تکنولوژی ابزار برش است. طرح جدید ابزار های دنده زنی که ما توسعه دادیم قلاویز کاری در کاربردهای دشوار مانند میدان نفتی، صنایع پتروشیمی و تولید انرژی را بهبود خواهد داد. ”

سری قلاویز اموگه  Rekord DZBF ساخته شده از فولاد با سرعت بالا و کبالت پیشرفته مناسب برای دیواره های نازک تر و دنده کردن طول بیشتر سوراخ می باشد، گروه CBTz EMUGE  ویژگی  را فراهم می کند که عمر مفید ابزار بسیار بیشتر از قلاویز های معمولی است. سطح قلاویز توسط TiN به منظور کاهش اصطکاک بین قلاویز و قطعه کار روکش شده است که منجر به بهبود بخشیدن به عملیات و افزایش طول عمر ابزار در فولادهای کربن و آلیاژ، فولاد های ریخته گری ، فولاد های ابزار و فولادهای ضد زنگ تا ۳۵ HRC می شود.

در سری REKORD DZBF تلرانس قلاویز با محاسبه سایش در هنگام کار از ۲B  به ۲BX  پیشرفته تغییر یافته است .

این سری همچنین در سری ساقه بلند و اینتر کولانت هم ارائه میشود .

EMUGE همچنین قلاویز هایی برای کار در ماشین های عمودی و افقی تولید میکند که این کار با ذخیره ابزار اماده کمک زیادی به کاهش تایم تعویض ابزار می نماید .

همچنین سری قلاویز اموگه Rekord DZBF از سایز ۲/۱ تا ۲ ” تولید و عرضه می شود.